page-teachers.php

Personeel

Swipe naar rechts om de rest van de tabel te zien
Afkorting
Naam
Vak
E-mailadres
ARJ Jentina Ardesch Biologie, Teamleider
BAM Mark Bakker Geschiedenis
BDU Busra Duldar Engels
BKO Koen Bakker Wiskunde
BOA Anne Bos – Lentferink Engels
BOF Fred Bouwhuis decaan VWO, Duits
BOL Lisanne Botter Engels, lichamelijke opvoeding
BRD Hajo Brandt natuurkunde
BRL Laura Brenneisen scheikunde
BRT Thijmen Brinkhuis Geschiedenis
BUM Mirjam van Buuren-Teuwsen Wiskunde
BUS Marije Bussink scheikunde
CAM Machiel Camies administratief medewerker
CEM Michel Cents Filosofie
CZE Ewa Bult-Czachur aardrijkskunde
DAA Jonathan Dag maatschappijleer
DII Ilona van Diepen Engels
DOD Danique ter Doest Nederlands
DST Stefan Dokters aardrijkskunde, coƶrdinator 1e jaars, Geschiedenis
DUJ Joanne Duijvestijn-van Dam Biologie, Teamleider
EEK Karien van Eekelen scheikunde, Wiskunde
EKM Maarten Ekkel beeldende vorming, cultuur en kunstzinnige vorming, Tekenen
GAK Kenneth Gabreels Nederlands
GRM Michiel de Gelder scheikunde
HAA Maartje de Haan Nederlands
HAV Marcel Haverkate administratie
HEH Herman Hennink aula
HEP Peter van der Heijden techniek
HEU Kjeld Heuker of Hoek Engels
HGE Gerdi Haverkamp Biologie
HMJ JosƩ van Ham Nederlands
HOC Chris Hoeben Biologie
HOJ Joyce ten Hove TOA, TOA scheikunde
HUR Roy Huiskes kunst, muziek
KEM Miranda Keilholtz Griekse taal en cultuur, Latijnse taal en cultuur
KIE Edo Kieft aardrijkskunde
KLC Miranda Kluin managementassistent
KMO Monique de Kleijn Wiskunde
KRS Sonja Kruger Engels
LER Roos Lelifeld LO
LJO JosƩ Laarhuis-de Vries Duits
LUE Nicole Luers bewegen, sport en maatschappij, lichamelijke opvoeding, Nederlands
LUN Nancy Lussing coƶrdinator MC, Nederlands
MEN Menno Haandrikman Engels
MIB Bianca Mijnsbergen economie
OVB Ben Overbeek beeldende vorming, cultuur en kunstzinnige vorming, kunst, Tekenen
PEM Machteld Petram scheikunde
REK Karin Reijmer Biologie
SAB Beytullah Saritas natuurkunde
SIJ Jasper Sinnema bewegen, sport en maatschappij, lichamelijke opvoeding
SMB Bas Smies Engels, Teamleider
SMM Marianne Smeijers Frans
SMY Myrthe Spitzen Griekse taal en cultuur, Latijnse taal en cultuur
SNI Samantha de la Parra coƶrdinator dyslectie, Frans
STA Marjorie Steentjes directieassistent
STW Willibrord Stortelder economie, management en organisatie
TAL Linde Talsma Nederlands
VAR Roy Valkenaar conciƫrge
VEI Inge Verburgt Frans
VER RenƩ van der Velden conciƫrge, hoofdconciƫrge
VOL Linda Vos Engels
VRD Dennis de Vries lichamelijke opvoeding
VRF Francisca de Vries Frans
VRK Karin de Vries TOA, TOA biologie
VVA Annemarie Vavier Nederlands
WAF Freddy Walhof Duits
WAM Maarten te Walvaart Wiskunde
WEG Gabriƫlle Westenbrink Geschiedenis
WFR Frank Warrink Wiskunde
WIG Gerrit Jan de Wilde informatica
WOF Foeke van der Woude TOA, TOA natuurkunde
ZWB Bert van Zwieten Engels