page-teachers.php

Personeel

Swipe naar rechts om de rest van de tabel te zien
Afkorting
Naam
Vak
E-mailadres
ARJ Jentina Ardesch Biologie, Teamleider
AVD Dick ter Avest Nederlands
BAM Mark Bakker Geschiedenis
BBA Bart van Beek Filosofie
BeE Elvira Beernink Griekse taal en cultuur, Latijnse taal en cultuur
BJo Jolien Bruggeman Engels
BKO Koen Bakker Wiskunde
BOA Anne Bos – Lentferink Engels
BoF Fred Bouwhuis decaan VWO, Duits
BoL Lisanne Botter Engels, lichamelijke opvoeding
BOT Tineke de Boer LO
Brd Hajo Brandt natuurkunde
BrL Laura Brenneisen scheikunde
BrT Thijmen Brinkhuis Geschiedenis
BTO Tom Boensma Wiskunde
BuM Mirjam van Buuren-Teuwsen Wiskunde
Bus Marije Bussink scheikunde
CAM Machiel Camies boekencoördinator, mediatheek
CzE Ewa Bult-Czachur aardrijkskunde
Daa Jonathan Dag maatschappijleer
DiI Ilona van Diepen Engels
DSt Stefan Dokters aardrijkskunde, Geschiedenis
DuJ Joanne Duijvestijn-van Dam Biologie, Teamleider
Eek Karien van Eekelen scheikunde, Wiskunde
EKM Maarten Ekkel beeldende vorming, cultuur en kunstzinnige vorming, Tekenen
GRM Michiel de Gelder scheikunde
HAV Marcel Haverkate administratie
HeG Gertjan Hemmen Engels
HEH Herman Hennink aula
HEN Mylène Hendriks Latijnse taal en cultuur, Nederlands
HeP Peter van der Heijden techniek
HGe Gerdi Haverkamp Biologie
HmJ José van Ham Nederlands
HOJ Joyce ten Hove TOA, TOA scheikunde
HuR Roy Huiskes kunst, muziek
JAN Anne de Jong Nederlands
KeM Miranda Keilholtz-Lammertink Griekse taal en cultuur, Latijnse taal en cultuur
KLC Miranda Kluin managementassistent
KOK Kitty Oude Kamphuis Nederlands
KrS Sonja Kruger Engels
KWM Mark Kwakman vestigingsdirecteur
LJo José Laarhuis-de Vries Duits
LoM Maike Warrink-Lotgerink aardrijkskunde, Teamleider
LuN Nancy Lussing coördinator MC, Nederlands
MMe Miron Meen beeldende vorming, cultuur en kunstzinnige vorming, Tekenen
MOS Mehdi Mossaouir Wiskunde
OlW Wouter Olbertz decaan HAVO, Wiskunde
OtN Nicole Otten-Luers bewegen, sport en maatschappij, lichamelijke opvoeding
OvB Ben Overbeek beeldende vorming, cultuur en kunstzinnige vorming, kunst, Tekenen
PiJ Jan Pit Duits
ReK Karin Reijmer Biologie
SaB Beytullah Saritas natuurkunde
SAS Sinem Sahin Engels
SCM Martijn Schilte aardrijkskunde
SiJ Jasper Sinnema bewegen, sport en maatschappij, lichamelijke opvoeding
SmB Bas Smies Engels, Teamleider
SnI Samantha de la Parra coördinator dyslectie, Frans
STA Marjorie Steentjes directieassistent
StW Willibrord Stortelder economie, management en organisatie
VAR Roy Valkenaar TOA, TOA techniek
VeI Inge Verburgt Frans
VER René van der Velden congiërge, hoofdcongiërge
VLU Annegreet van der Vlugt Frans
VrD Dennis de Vries lichamelijke opvoeding
VrF Francisca de Vries Frans
VRH Henk de Vries repro
VRK Karin de Vries coördinator 1e jaars, TOA, TOA biologie
VVA Annemarie Vavier Nederlands
WaF Freddy Walhof Duits
WaR Richard Walgemoet natuurkunde
WeG Gabriëlle Westenbrink Geschiedenis
WES Johan Wessels congiërge
WEv Eva Gemser Nederlands
WFr Frank Warrink Wiskunde
WHe Hein ter Weele economie, Wiskunde
WiG Gerrit Jan de Wilde informatica
WIM Marianne Wiehink congiërge
WiW Wilma de Winter Biologie
WJe Jetze Wesselius Geschiedenis
WJI Jimy Wiggers Frans
WOF Foeke van der Woude TOA, TOA natuurkunde
WyG Gerben Wynia Nederlands
ZeC Claudia Zeelenberg Wiskunde
ZwB Bert van Zwieten Engels, Griekse taal en cultuur, Latijnse taal en cultuur
ZwM Mirko Zwiers economie, management en organisatie