Oudervoorlichting groep 8

Beste ouder(s),

Op maandag 7 november 2022 organiseren wij onze informatieavond voor ouders van leerlingen van groep 8. Er staan dan veel enthousiaste leerlingen en docenten klaar om u een beeld te geven van het onderwijsaanbod en de sfeer op het Bataafs Lyceum. Het programma ziet er als volgt uit:

  • 19:15 uur: inloop, met koffie en thee in de aula
  • 19:30 – 20:00 uur: algemene voorlichting in de aula
  • 20:10 – 20:40 uur: deelvoorlichtingen 1: havo, atheneum, gymnasium, Masterclass
  • 21:00 – 21:30 uur: deelvoorlichtingen 2: havo, atheneum, gymnasium Masterclass

Tussen en na de voorlichtingsrondes heeft u gelegenheid om een informatiemarkt te bezoeken, waar u kennismaakt met het grote aanbod aan extra activiteiten op het Bataafs Lyceum.

Om de logistiek van de avond zo optimaal mogelijk vorm te kunnen geven, willen we graag vooraf weten in welke voorlichtingen u geïnteresseerd bent. We willen u daarom vragen om zich vooraf aan te melden en een aantal korte vragen te beantwoorden. Opgeven kan HIER.

Nu alvast meer weten over het Bataafs Lyceum? Klik dan hier voor onze Naar de brugklas website!

Of bezoek onze social media: