Off the Main Highlights

Dit internationale tweejarige KA2-project “Off the Main Highlights” brengt de volgende Europese scholen samen: Gymnázium Décîn (CZ), Kauno Roku gimnazija (LTU), Bataafs Lyceum – OSG Hengelo (NL), en Agrupamento de Escolas de Vilela (PRT).

Het doel van het project ‘Off the Main Highlights’ is om geografische, historische en architectonische interessante plaatsen in kaart te brengen die niet de belangrijkste en bekende hoogtepunten van de verschillende regio’s zijn. Bovendien gaat het altijd om culturele ervaringen. De concrete resultaten zullen 64 markers zijn die in Google Maps worden aangemaakt, waar de leerlingen teksten, foto’s, video’s en audio’s zullen publiceren in het Engels en in de moedertaal van de projectlanden: Tsjechisch, Nederlands, Litouws, Portugees.

De Facebook pagina van dit project vindt u HIER.

 

Gymnázium Décîn (CZ):

Klik op de afbeelding voor de link naar de school.

Kauno Roku gimnazija (LTU):

Klik op de afbeelding voor de link naar de school.

 

Bataafs Lyceum – OSG Hengelo (NL):

Klik op de afbeelding voor de link naar de school.

Agrupamento de Escolas de Vilela (PRT):

Klik op de afbeelding voor de link naar de school.