New behaviour for a greener future

In dit internationale tweejarige KA2-project “Voor een groenere toekomst” werkt het Bataafs samen met Lycée Jules Fil uit Carcassonne en Istituto di Istruzione Superiore Vincenzo Cardarelli uit Tarquinia, Italië.

Doel van het project was om leerlingen bewust te maken van wat ze zelf kunnen doen om de wereld een stukje leefbaarder te maken. Het eerste jaar lag de nadruk op vervoer naar en van school. Het tweede jaar lag de nadruk op afvalscheiding. Gelukkig konden we in het voorjaar van 2022 eindelijk ook een fysieke uitwisseling organiseren! Het meemaken van elkaars dagelijkse routine is los van de inhoudelijke activiteiten altijd al zeer leerzaam!

Tarquinia (Italië)

Klik op de afbeelding voor de link naar de school.

Carcassonne (France)

Klik op de afbeelding voor de link naar de school.