contactpersonen

Directie

Dhr. M. Kwakman Directeur m.kwakman@osghengelo.nl

Dhr. B. Smies Teamleider onderbouw b.smies@osghengelo.nl

Mevr. J. Ardesch Teamleider havo 4 & 5 j.ardesch@osghengelo.nl

Mevr. J. Duijvestijn Teamleider vwo 4, 5 & 6 j.duijvestijn@osghengelo.nl

Decaan

Dhr. G. J. de Wilde – havo g.dewilde@osghengelo.nl

Dhr. L.F. Bouwhuis – vwo f.bouwhuis@osghengelo.nl

Coördinator ondersteuning

Mevr. K. Reijmer k.reijmer@osghengelo.nl

Coördinator  1e leerjaar

Dhr S. Dokters s.dokters@osghengelo.nl

Coördinator Masterclass

Mevr. N. Lussing n.lussing@osghengelo.nl

Coördinator dyslexie

Mevr. S. de la Parra – Snijders s.delaparra@osghengelo.nl

Voorzitter ouderraad

Dhr. J. Zeiger ov.bataafslyceum@osghengelo.nl

Centrale directie Openbare Scholengemeenschap Hengelo

Centrale directie Welbergweg 90, 7556PE Hengelo t.074 – 291 98 60 f. 074 – 291 72 65 cedi@osghengelo.nl Centrale directeur: Dhr. C. Dams

Landelijke Klachtencommissie voor openbaar en algemeen toegankelijk onderwijs

Zwarte Woud 2 Postbus 85191 3508 AD Utrecht t. 030 – 280 95 0 info@onderwijsgeschillen.nl

Inspectie

Rijksinspectie Postbus 51 Zwolle

Vertrouwensinspecteur

0900 – 111 31 11