page-contact.php

Contact

Bataafs Lyceum
Sloetsweg 155 , 7556 HM Hengelo
074 - 291 33 28

Contactformulier

Bereikbaarheid

Met de fiets: de school ligt aan een doorlopend fietspad en beschikt over een ruime fietsenstalling.

Met het openbaar vervoer: bus 30 en 12 stoppen dichtbij (uitstaphalte: M.A. de Ruyterstraat, Backenhagenlaan of ‘t Wilbert Oost).

Met de auto: naast de school ligt een groot, gratis parkeerterrein.

Contactpersonen

Directie

Dhr. M. Kwakman Directeur m.kwakman@osghengelo.nl

Dhr. B. Smies Teamleider vwo 1, 2 & 3 b.smies@osghengelo.nl

Mevr. J. Ardesch Teamleider havo 4 & 5 j.ardesch@osghengelo.nl

Mevr. J. Duijvestijn Teamleider vwo 4, 5 & 6 j.duijvestijn@osghengelo.nl

Decaan

Dhr. W. Olbertz – havo w.olbertz@osghengelo.nl

Dhr. L.F. Bouwhuis – vwo f.bouwhuis@osghengelo.nl

Coördinator ondersteuning

Mevr. K. Reijmer k.reijmer@osghengelo.nl

Coördinatrice  1e klassen

Mevr. K. De Vries k.devries@osghengelo.nl

Coördinatrice Masterclass

Mevr. N. Lussing n.lussing@osghengelo.nl

Coördinatrice dyslexie

Mevr. S. de la Parra – Snijders s.delaparra@osghengelo.nl

Voorzitter ouderraad

Dhr. J. Zeiger ov.bataafslyceum@osghengelo.nl

 

Centrale directie Openbare Scholengemeenschap Hengelo

Centrale directie Welbergweg 90, 7556PE Hengelo

t. 074 – 291 98 60 f. 074 – 291 72 65 cedi@osghengelo.nl Centrale directeur: Dhr. C. Dams

Landelijke Klachtencommissie voor openbaar en algemeen toegankelijk onderwijs

Zwarte Woud 2 Postbus 85191 3508 AD Utrecht t. 030 – 280 95 90 info@onderwijsgeschillen.nl www.onderwijsgeschillen.nl

Inspectie

Rijksinspectie Postbus 51 Zwolle

Vertrouwensinspecteur

0900 – 111 31 11 Login with IdP